Ece Ronay Kimdir? Kaç Yaşında ve Nerelidir?

Sosyal medyanın hayatımıza girmesi ile yeni bir olgu ile karşı karşıya kaldık. O da sosyal medya fenomenleri olmuştur. Her sosyal medya fenomeni farklı farklı içeriklerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadırlar.

Bu sosyal medya fenomenlerinden bazıları diğerlerinden daha fazla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. İşte bunlardan biri de Ece Ronay. Doğal olarak akla ilk gelen sorular; Ece Ronay Kimdir? Ece Ronay’ın mesleği ne? Ece Ronay nereli ve kaç yaşında? Ece Ronay evli mi, çocukları var mı?

Ece Ronay Kimdir?

Bir zamanlar ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile de adı sıkça anılan Ronay, 17 Kasım 1991 yılında Diyarbakır ilinde hayata gözlerini açtı. 29 Yaşındaki Ece Ronay üniversite olarak beslenme ve diyet bölümünü bitirdi.

Sosyal medyadaki ilk video ve fotoğraf paylaşımlarının ardından kendini müziğin içerisine atmıştır. ‘Karpuz’, ‘Karamela’, ‘Şikişiki’ ve ‘Git Çatla’ isimli parçalarla ciddi şekilde dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır. Sosyal medya mecralarında toplam üç milyona yakın takipçiye sahip olup bazı videoları 85 milyon civarında izlenme rakamlarına ulaşmayı başarmıştır.

Ece Ronay Evli Mi, Kiminle Evli, Çocuğu Var Mı?

Elektrik mühendisliği bölümü mezunu olan Mehmet Bilir, Ece Ronay ile 2022 yılında evlendi. İş insanı olan Mehmet Bilir ile evlilikleri sadece bir yıl sürmüştür. Bu evlilikten Miran ismini verdikleri bir çocukları dünyaya gelmiştir.

Ece Ronay ile Mehmet Bilir Niye Boşandı?

1994 yılında İstanbul’da doğan Mehmet Bilir, Ece Ronay ile olan evliliği ile magazin dünyasının dikkatini çekmeye başlamıştır. Bir yıl süren evliliklerinde Ronay’ın boşanma iddiası Mehmet Bilir’in kendisine psikolojik ve fiziksel şiddet uyguladığı olmuştur.

BENZER İÇERİKLER

23.32 Saat Anlamı Nedir?

Binlerce yıldır dünya üzerinde birçok zaman ölçme aleti kullanılmıştır. Her kullanılan zaman ölçme aleti sadece saatin kaç olduğunu...

Odun Külü Bahçeye Atılır Mı?

Son yıllarda doğaya ve kır hayatına olan ciddi yönelimle beraber doğada yaşamanın gereklilikleri ve unutulan bazı köy hayatı...

Epikürizm Nedir? Epikür Kimdir? Epikürcüler Neyi Savunur?

Epikür düşünce veya epikürizm kendi içinde ilginç anlamlar barındıran bazı düşüncelere göre de birbiriyle çelişiyormuş gibi gözüken, özellikle...

Tourette Sendromu Nedir? Tedavisi Var Mı?

Tourette Sendromu diğer adıyla Tik Hastalığı olarak da bilinmekte olup basite alınabilecek bir rahatsızlık değildir. Tik, ülkemizde basit...