Komedyen Gökhan Ünver Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

Gün geçmiyor ki yeni bir sosyal medya fenomeni ortaya çıkmasın ya da gün geçmiyor ki daha yeni ortaya çıkan sosyal medya fenomeni unutulmasın. İşte sosyal medyada meşhur olmak veya bir anda unutulup gitmek bu kadar kolay. Ama aralarından çok azı ürettikleri ile bir sonraki güne kalabilmekte. Bunlardan biri de Gökhan Ünver.

Gökhan Ünver Kimdir?

Yeni nesil komedyen olarak da adlandırılan Gökhan Ünver 37 yaşında olup 27 Şubat 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. Hayatına İstanbul’da devam ettirmekte olan Ünver, anne tarafından Trabzonlu olup baba tarafından Amasyalıdır. Evli ve bir çocuk babası olan Gökhan, özellikle ailesini sosyal medyadan uzak tutmayı başarmıştır.

Gökhan Ünver’in Mesleği Nedir?

15 yıl civarında İstanbul’da reklamcılık sektöründe çalışmıştır. Daha sonra sosyal medya mecralarında yaptığı paylaşımlarıyla dikkat çekmeye başlamıştır. 2 milyonun üzerinde takipçi sayısıyla sosyal medya alanında adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Yaptığı komik içeriklerin dışında canlı performanslarını sergilediği sahne komedileri ile beraber Türkiye’nin birçok yerine turneler düzenlemektedir. Kendine has tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Ünver, büyük firmalarında dikkatini çekerek reklam yüzü olmayı başarmıştır.

Gökhan Ünver’in Başarısı Nereden Geliyor?

Kısa sürede patlayıp ondan sonra da saman alevi gibi sönüp gitmeyen nadir kişilerden biri olan komedyen Gökhan Ünver bunu iki şeye borçlu. Bunların birincisi eski mesleğinin reklamcılık olması sebebiyle her toplum kesiminden insanı yakından gözlemleme şansına sahip olması.

İkincisi ise, kaba, küfürlü içerik, şive komedisi ve saçma sapan beden dili kullanmayan ama sosyal yaşamın dayattığı bazı gerçekleri iyi gözlemleyerek ince ispireler üretmeyi başaran bir kişi olmasıdır. Güldürmenin yanında ince dokundurmaları yerinde ve zamanında yapmayı becerebilme kabiliyeti onu diğer rakiplerinden ayırmaktadır.

Ünlülerin veya ünlü olmaya çalışanların klasikleşmiş eş ve çocukları ile ilgili fotoğraf ve videolara kendi hesaplarında yer vermemesi takdir topladığı bir konu olmaktadır.

BENZER İÇERİKLER

23.32 Saat Anlamı Nedir?

Binlerce yıldır dünya üzerinde birçok zaman ölçme aleti kullanılmıştır. Her kullanılan zaman ölçme aleti sadece saatin kaç olduğunu...

Odun Külü Bahçeye Atılır Mı?

Son yıllarda doğaya ve kır hayatına olan ciddi yönelimle beraber doğada yaşamanın gereklilikleri ve unutulan bazı köy hayatı...

Epikürizm Nedir? Epikür Kimdir? Epikürcüler Neyi Savunur?

Epikür düşünce veya epikürizm kendi içinde ilginç anlamlar barındıran bazı düşüncelere göre de birbiriyle çelişiyormuş gibi gözüken, özellikle...

Tourette Sendromu Nedir? Tedavisi Var Mı?

Tourette Sendromu diğer adıyla Tik Hastalığı olarak da bilinmekte olup basite alınabilecek bir rahatsızlık değildir. Tik, ülkemizde basit...